963-HMK325B7225KMHP HMK325B7225KMHP 963-MCASH32MSB7225KP
Original price R 0.00 - Original price R 0.00
Original price
R 0.00
R 0.00 - R 0.00
Current price R 0.00
120 in stock.
Add to Wishlist
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 963-MCASH32MSB7225KP RPLCMT PN 100V 2.2uF X7R 1210 AEC-Q200
Customer Reviews
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
Customer Reviews
Be the first to write a review
0%
0%
0%
0%
0%